Paketid

Pane enda äri elama!

Vali omale sobiv firmadisaini pakett, mis on eelduseks headele müügitulemustele.

 

LIHTNE PAKETT

1850


ALUSTAVALE ETTEVÕTTELE

Logo

Veebileht

Brändiraamat

Fotomaterjal

Videoklipp

Turundusvalmidus

Sotsiaalmeedia

ETTEVÕTTE TUTVUSTAJA

3645

4050

BRÄNDITEADLIKULE ETTEVÕTTELE

Logo

Veebileht

Brändiraamat

Fotomaterjal

Videoklipp

Turundusvalmidus

Sotsiaalmeedia

-10%

TURUNDAJA PAKETT

5200


AMBITSIOONIKALE ETTEVÕTTELE

Logo

Veebileht

Brändiraamat

Fotomaterjal

Videoklipp

Turundusvalmidus

Sotsiaalmeedia

pirn

Järelmaksu võimalus!

Kvaliteet

Kõikide paketiteenustega kaasneb kasutajatugi ja garantii 6 kuu vältel.

 

Meid juba usaldavad sellised kaubamärgid:

parim-kvaliteet

Paketis sisalduvate teenuste kirjeldus

Logo

Kooskõlastatud eelinfo põhjal valmib kuni 3 mustandit. Logo viimistletakse vektor graafikas, mida on võimalik kasutada nii trükistel kui digitaalselt.

Veebileht

Valmib lihtne veebileht (eesti või inglisekeelne). WordPress sisuhaldustarkvara kaudu on mugav hiljem tekste lisada ja muuta, tõlkida, pilte galeriisse lisada jms. Disainis kohandatakse olemasolevat skaleeruvat disainiraamistikku. Veebilehe loomisel arvestatakse põhilisi otsingumootorite optimeerimise printsiipe. Paketis sisaldub kuni 5 sisulehe küljendamist (kontaktivormis, asukoha kaart, galerii jms), infovahetus keskkonna seadistamist ning vajadusel WordPressi väljaõpet kuni 1 tund.
Lisatasu eest saab abi ka domeeni registreerimisel, veebi majutamisel, meilikontode seadistamisel, keerukama funktsionaalsuse programmeerimisel, sisutekstide kirjutamisel või muul asjaajamisel.

Brändiraamat

Firma stiil on ettevõtte äratuntavuse aluseks ning soovitud tulemuse saamiseks peaks see olema läbivalt ühtlane erinevate disainide loomisel. Selleks disainitakse logo põhjal ilus ja praktiline juhend edasisteks disainitegevusteks.

Fotomaterjalid

Sisaldab kuni 4h pildistamist (personal, imago, tooted) ning piltide korrigeerimist.
Vastavalt vajadusele võivad lisanduda fotode eritöötluse, tehnika rendi, rekvisiitide, transpordi vms kulud.

Promo video

Valmib ca 1min pikkune tootevideo või maineklipp originaalheli või muusikalise taustaga. Sisaldab kuni 4h filmimist ning piltide montaaži.
Vastavalt vajadusele võivad lisanduda eritehnika rendi, rekvisiitide, keerukama graafika, pealelugemise, transpordi vms kulud.

Turundusvalmidus

Erinevate kontode ja mõõdikute seadistamine – Google Analytics, HotJar, Google Search Console, tracking, SEO sisukaart. Vastavalt analüüsile valmib lihtsam reklaami strateegia plaan ning raport soovitustega edasisteks tegevusteks.

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia kontode (Facebook, YouTube) disain, seadistamine ja sidumine kodulehega. Sisaldab 4 Facebook postitust toodetud pildi- ja videomaterjali põhjal kuni 2 kuu jooksul.

Võta ühendust

guy-phone2

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade